Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
Vizitoni faqen për Shqipëri! MerrJep.al
Dragash Prizren Shtërpcë Kaçanik Viti Ferizaj Therandë Gjilan Shtime Rahovec Gjakovë Lipjan Malishevë Deçan Dardanë Artanë Fushë Kosovë Prishtinë Kastriot Drenas Klinë Pejë Burim Skenderaj Vushtrri Besianë Zubin Potok Zveçan Mitrovicë Leposaviq
Mirëse erdhët në MerrJep.com!
 
MerrJep.com ështe faqja më e rre për shpallje të vogla në Kosovë. Aty vijnë edhe persona privat dhe ndërmarrje kur duan të blejnë, shesin dhe ndërojnë.
       
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihma | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.