Auto(24)BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT RKS CH

Blihet nga: Auto(24)Autovetura 10 Qer 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte prej 1000 deri 10.00€uro n'baze vlersimit Dergo oferten tuaj ne viber ose email Viber : +38649 300 273 Email : Autovetura@hotmail.com Transporti eshte i yni gjindem gjindemi ne te gjith vendin Blejm te gjitha llojet qe nuk i perdorni me qmime te arsyshme Prishtine, Republika e Kosoves General Mob : +377(0) 45 528 273 Mob: +386(0) 49 888 028 Mob: +386(0) 49 300 273 Fax& : Tel 028...888888 Email : autovetura@hotmail.com ___________________________________________
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim