Dynacord cp18-1 dhe cp 15-3

Blihet nga: Meda 28 Pri 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
Prodhimet : Muzikë
Shes 2 copa basa dynacord cp 18 me qmim te arsyeshem
2 copa dynacord cp15-3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim