Kerkoj Punëtore Femër

Blihet nga: Berat Krasniqi 14 Shk 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Sektori : Të tjera
Kerkoj punëtore "femer" per pastrimin dhe mirembajtjen e shtepise per me shum informata dhe marrëveshje kontaktoni ne Tel..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim