BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA TE JASHTIT PER PJES..

Blihet nga: Auto pjes pajtimi 08 Jan 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Klinë
BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA TE JASHTIT PER PJES PER HEKER TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI SI DHE KEMI PJES PER GOLF AUDI RENO PASSAT NR PER KONTAKT 044698698 & 049560428 viber +37744698698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim