Kerkoj garsonjerke per blerje

Blihet nga: Lule 18 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Kerkoj garsonjerke per blerje ,nuk ka rendesi mobilimi apo fare mobilim,dhe nuk ka rendesi kati
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim