Kontakto:Shit veturen me Aksident dhe Defekt 24h

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Autovetura@hotmail.com 31 Krr 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kosove
Vlehet te Ceket Se Te gjitha Shpalljet Qe Jan Ne merjep jan te Kompanis Ton ku dhe mund te kontaktoni be qdo kohe Ne Ter Kosoven Blej Te Gjitha Llojet E Veturave QE jan Pa DOGAN OSE ME DEFEKTE OSE T AKSIDENTUME GOLF 5-6 Benzin ose dizell MERCEDES Benzin ose dizel 2003-2012 BMW 530 X5 X6 Benzin ose Dizel 2004-2007 AUDI a6a5 a4 Benzin ose Dizel 2004-2010 E Tj PASSAD 2005-2012 DIZEL BEnzin Me Regjistrim Rks Ose Pa Dogan Dhe Me Defekte ne Motorr e tj... Apo Edhe t Aksidentume Qe Nuk i Perdorni Nese Kan Qmim te Mire dhe te ken Dokumenta Te Rregullta Ose qe jan te Aksidentuara Vlera Pa Regjistrim Te Jet Afro 250 Me regjistrim 500 700 1000 2500 5000 Nvaret Prej Vetures Euro Max Nese Jan Ma te Reja i Pagujm Me Mire jo me Qmim qe shkojn me treg dhe Vetem Oferta Serioze i Marr Parasysh Dergo Oferten Tuaj Per Veturen qe nuk e Perdorni apo keni Per te Shitur ne Viber ose kontakt Nr.KONTAKTUES IPKO Viber ose Call +38649888028 ////Autovetura@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim