Blej LOKAL ne Prishtine

Blihet nga: H.Canolli 15 Nën 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jam i interesuar te blej LOKAL ne Prishtine.(Qender)
Madhsia e LOKALIt deri 40 metra katror,Qmimi te jet real.Lokali nuk duhet te jet Bodrum !
Ofertuesit mund te me kontaktojn ne viber.
Paguaj Kesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim