1 gjestik per nintendo 64 dhe super smash bros wii

Blihet nga: leke ukshini 16 Tet 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
super smash bros brawl per wii paperdort se i qeli vet lojtarrt e tjer qe duhet mi qel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim