BLEJ PLAYSTATION 3 SH OSE 4 SH

Blihet nga: Playstation 3 31 Jan 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PLAYSTATION 3-SH ME 2 KONTROLLERA ME 1 KONTROLLER ME OSE PA QIP

PLAYSTATION 4-SH ME 2 KONTROLLERA ME 1 KONTROLLER ME CD

PAGESA PËR SONI 3-SH PREJ 40-150 EURO KESH VARSISHT PREJ MODELIT

PAGESA PËR SONI 4-SH DERI 240 EURO MAX


NËSE KENI NË SHITJE KONTAKTONI NË EMAIL

FOTOT MUND TI DËRGONI NË EMAIL DHE NUMRIN E TELEFONIT

EMAIL-i JU KTHEHET MENJËHERË

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim