Kerkoj HTC DESIRE A9191...

Blihet nga: Xhema 08 Jan 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj HTC DESIRE A9191 um duhet per pjes duhet ti ket ftyrat e rujtune mos te jet i grrithur baterin ta ket si dhe venin ku mushet rrym ta ket ne rregull per kontakt shkruj ne viber ose imell ...viber +38649205622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim