Automjete me defekt dhe te aksidentuara pa dogan

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: 08 Nën 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej te gjitha llojet e veturave te aksidentuara,te bllokuara qe nuk i perdorni edhe vetuara qe jan ne gjendje te rregult, pa dogan viti 1998 e nalt.
Info:044 668 508 viber +377 44 668 508
049 52 11 11
049 43 66 62 viber 049 436 662
044 43 66 62
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim