Automjete me defekt dhe te aksidentuara

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: audi 21 Pri 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë

Tel: 044 668 508 viber 044 668 508
049 52 11 11
049 43 66 62 viber 049 436 662
044 43 66 62
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim