Blej Vetura Me Defekt Aksident Pa dogan Rks etj...

Blihet nga: Zhuti 31 Krr 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Te Gjitha Llojet E Veturave Me Regjistrim Rks Ose Pa Dogan Dhe Me Defekte ne Motorr e tj...

Apo Edhe t Aksidentume Qe Nuk i Perdorni Nese Kan Qmim te Mire dhe te ken Dokumenta Te Rregullta
Vlera Pa Regjistrim Te Jet Afro 250 Me regjistrim 500 700 1000 2500 5000 Nvaret Prej Vetures Euro Max Nese
Dergo Oferten Tuaj Per Veturen qe nuk e Perdorni apo keni Per te Shitur ne Viber ose kontakt

Nr.KONTAKTUES

IPKO Viber ose Call +38649358144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim