AUTO(24)AUTOVETURA,BLEJM VETURA TE DOMTUARA DEFEKT

Blihet nga: AUTO(24) 28 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blejm vetura me tabele RKS dhe pa dogan mund te na kontaktoni dhe dergoni oferten tuaj ne viber ose e-mail ato do te merren parasysh veturat mund te jen me defekte ne motorr marsh elektronik te aksidentuara jo rand gerrvishne te shembura dhe me defekt te ndryshm per ma shum info telefono 045528273 viber +38649 30 02 73

. sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim