Blejm vetura te huja dhe rks SKENDERAJ

Blihet nga: Ardit Nura Dje 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blejm vetura ne gjdje te rregullt poashtu defekt dhe te aksidentuara, me targa Te Huaja dhe RKS.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim