blej Hillt bosch makita hilti me pune

Blihet nga: hillt 13 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
jam i interesuar te blej me pune (kompenzim) ndonje hillt te ngjashem me kta ne foto apo te tjer, kush ka nevoje per ndonje instalim te rrymes dhe te ujit ne ndonje objekt, shtepi, apo lokal afarist dhe ka ndonje hillt te till mund tua beje me kompenzim.
nr 044619100 dhe 049755661.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim