BLEJ KARROCA PER FËMIJ DHE BIÇIKLETA

Blihet nga: avni 16 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Blej karroca të fëmijve dhe biçikleta te gjitha moshave me qmime të arsyshme(max i qmimit 40€)
Per më shumë info mund të më telefononi në VIBER 049 430-054,ju mirëpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim