Frizer Beni

Blihet nga: -Frizer Beni- 09 Jan 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Kërkoj Frizer me prëvojë pune te jet serioz ne pune dhe mir sjellje me klient te interesuar it te lajmrohen në numri e telefonit +37744821010 dhe +38649821010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim