Servisim i bicikletave

Blihet nga: Arlind 17 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Servizij bicikleta me qmime te volitshme gjendemi ne Hajvali . Per me shum informata kontaktoni ne numri: 045845907 dhe ne viber: 049290510.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim