BLEJ BANESE NE LAGJEN SLOVENIA SPORTI

Blihet nga: 12 Tet 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne lagjen SLOVENIA SPORTI

Banesa duhet te kete kete renditje:

a. - Salloni
b. - Kuzhina
c. - Dhoma e gjumit (ose 2)
d. - Banjo
e. - Tarasa

Banesa mund te jete nga 50 deri ne 85 m2. Cmimi te jete i arsyeshem, sipas marreveshjes.

Te interesuarit le t'i dergojne te dhenat dhe fotot nese kane ne kete email: search-agency@live.com

Na kontaktoni në këta numra:
mob:
044 433 667

viber +37744 433 667
=
e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim