Banes e Prishtine

Blihet nga: arber Sot 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej banes ne Prishtine, nuk ka rendesi lagja. Banesa duhet te kete sallon me kuzhine,1 apo 2 dhoma fjetje banjo ballkon

Cmimi te jete i arsyeshem! dhe pagesa menjehere

Te interesuarit le te me lajmerohen ne keta numra te telefonit:

045 19 00 19 dhe 045 641 794

ose ne email mi dergoni ofertat i pres deri ne fund te javes

Arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim