Banes ne EMSHIR

Blihet nga: arber Dje 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Blej Banes ne Emshir , te jete deri 60m2 me nje qmim te arsyeshem.

Blej banese me 2 dhoma gjumi, te jete deri ne katin e 4 dhe prej kullave te Arabve e deri tek llesna andej pari!

Mund te na shkruani ne email:arberani@hotmail.com

dhe kontaktoni ne numrat:

045/ 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim