KERKOHET BANESA PER BLERJE NE LAGJEN DARDANI PRI..

Blihet nga: Shkumbin 05 Mar 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KEKOJE PER TE BLERE BANESE NE LAGJEN DARDANIA NE PRISHTINE DIREKT NGA PRONARI BANESE ME DY DHOMA GJUMI !
BANESA DUHET TE JETE MAKSIMUM DERI NE KATIN E 3 !
TE JETE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE E REGJISTRUAR NE KADASTER NE EMER TE PRONARIT !
PER ATA QE JANE SERIOZ DHE QE KAN BANESE TE OFROJNE ME CMIM TE TREGUT DHE TE ARSYESHEM LE TE ME KONTAKTOJNE NEPERMJET TELEFONIT OSE EMAILIT !
SHKUMBINI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim