KERKOJME BANESE ME QERA NE LAGJEN ARBERIA DRAGOD

Blihet nga: BLEDI 20 Nën 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkojme banese me qira ne lagjen Arberia per familjare.
Banesa duhet te jete e mobiluar ne tersi dhe te kete kete renditje :

sallon
kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Telefon:
044 968 171
049 838 866
Email:bledi-estate@hotmail.com


Viber: +386 049 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim