Kerkohet banese ne Prishtine

Blihet nga: Max 14 Nën 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkohet nje banes me 1 dhom gjumi 1 sallon dhe kuzhin 1 banjo .Me keste
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim