Kerkoj banes 60-70 m2 kompenzim me dyr e dritare

Blihet nga: Privat 14 Qer 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banes ne prishtine kompenzim me dyr dritare roleta etj nga plastika dhe alumini.
Per me shum kontaktoni ne tel ose viber +377 44 374 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim