URGJENT KERKOJ BANESE NE OBJEKTIN ROYAL

Blihet nga: arber Dje 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Urgjent kerkoj banese ne Lagjen e Spitalit respektivisht ne objektin e rroyal Apo deri tek Dervisholli, banesa duhet te kete dy dhoma gjumi , ,pagesa menjehre ,

Ofertat me pershkrim dhe foto ju lutem te mi dergoni ne email :arberani@hotmail.com , ose me thirrni 30 min me heret vij tek banesa

Kontakt 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim