Pozhegu Brothers kerkon troje për ndërtim të lartë

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: Pozhegu Brothers 11 Jan 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kompania e ndërtimit “Pozhegu Brothers” kërkon troje të përshtatshme për ndërtim të lartë në lagjet Kalabria, Mati 1 , Lagja e Muhaxherve, Emshir, Tophane dhe Dodonë.

Preferohen sipërfaqe jo më të vogla se 10 ari dhe jo më të mëdha se 5 hektarë.

Përparësi kanë trojet me qasje në infrastrukturë publike dhe ku pronarët synojnë t’i bashkojnë trojet për ndërtimin e komplekseve banesore me standarde të avansuara.

Të interesuarit për bashkëinvestim me “Pozhegu Brothers” të na kontaktojnë në email: pozhegubrothers@gmail.com, tel: 045 543 222, apo fizikisht në zyrat tona Rr: Muharrem Fejza, Objekti banesore: "Pozhegu brothers", C11/A1, lokali 4, mati 1, Prishtinë. Afati i paraqitjes së dokumentacionit pronësorë dhe shpehjes së interesit është deri më 28.01.2016.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim