KERKOJ BANESE ME QIRA NE LAGJEN MATI1

Blihet nga: "SearchEstate" - Dugi 11 Nën 01:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kerkoj banese me qera ne lagjen Lagjen Mati1, per kohe te gjate,
banesea duhet te plotesoj te gjithe kushtet elementare per jete, te jete e mobiluar komplet dhe te kete psh kete renditje;

sallon me kuzhine
nje apo dy dhoma te gjumit
banjo
koridore

Cmimi nga 200 deri ne 250 euro..

Mund te na therrisini ne keta numra kontakti:
044 433 667
049 452 252

+37745 519 555 (Viber)
e-mail: search-agency@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim