Truri elektronik - EDU per Opel Astra G 1.7L Die..

Blihet nga: Isuzu Opel Astra 03 Nën 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Pjesë rezerve
Blihet paisja si ne foto identik me te dhena dhe numra serik.

Paisja duhet ti pershtatet tipit Opel Astra G 1.7L dti, viti prodhimit 2001, motori japan ISUZU.

Per me teper kontakto ne numer telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim