Makine automatike pa dogane

Blihet nga: Igli 06 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Blej makine automatike, dhe te kete kondicioner,, nese eshte benzine sduhet te jete me shum se 1.2 benzin. E dua pa dogane. Une jam nga Shqiperia kshu qe mund te me kontaktoni ne viber : +355696969273 ose ne email iglielezi@live.com

Pershembull fiat punto 1.2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim