Blejë urgjent Banesë në Prizren

Blihet nga: Luan 20 Mar 02:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kërkoj Urgjernt të blejë një Banesë në Prizren.

Banesa duhet ti ketë 2,5 deri 3 Dhoma, kvadratur prej min. 60m2 - 80m2,

Kati përdhes, ose deri në katin e 4-tert (vetëm nese posedon Ashensor).

Në çmim prej 26'000 € deri max. 35'000 €

çmimi i negociueshem, simbas Ndërtimit (i ri apo i vjetër), simbas Positës dhe Planit arkitektonik.

Ju falenderohem për Oferta Serioze.

P.S. Banesa me Dokumentacion të parregullt (problematik) apo me Kontratë 99 vjeqare, nuk vjen në konsiderim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim