BlejmVetura24 me defekte,aksident,bllkume Kontakto

Blihet nga: vetura 27 Dhj 04:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni per ti shitur ato qe jan me defekte, aksidentune jo rand etj, veturat duhet te ken qmime te mire jo si ne treg dhe me dokumentacjon te rregullta vetm me Rks per ma shum rreth ofertes kontakt ne email te Autovetura@hotmail .com me qmim prej 1000 deri ne 9000 vlersimi behet nga gjendja e vetures nvaret me defekt a pa me marrveshje te dy anshme
--ipko ose viber 049 300 273
--vala 045 528 273

Verejtje :Te gjitha shpalljet qe gjinden ne merrjep ne regjione te ndryshme Blejm vetura jan te Kompanis tone flm per mikuptim.
Gjindemi ne gjithe Kosoves,Mal Zi ,Shqiperi

vw golf vw passat audi polo tauran bora ,mercedes 190,250,220,270,320,renault clio,ford fiesta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim