kerkoj violin

Blihet nga: violin 16 Jan 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
kerkoj violine elektrike yamaha sv 120 ose 130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim