TRAKTOR IMT 539 SI DHE MJET IMR IMT

Blihet nga: 26 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Traktorë
BLEJM TRAKTORA SI DHE MJET TE BUQSIS
JOM ITRESUN PER NAJ TRAKTOR IMT 558 560 577 NAJ 539 533 OSE MARSE 65 35 58 PO ASHTU MARRUM
EDHE MJET TE BUQSIS PLLUGJ 755 VLLAQA ME 4 OSE ME 3 GRABUJA KOSA PROKOLICA RIMORKIO
ME QMIME TE VOLITSHME NES KAN DEFEKT NA I MARRUM SO PROBLEM VETEM QMI DUHET ME KAN I VOLITSHOM

NR 049589654 ose 044344493 VIBER +38649589654

GJINDEM AFER FSHATIT BROJ RRUGA BROJ RUNIK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim