PUNOJM ME TE GJITHA PAISJET BUJQSORE

Blihet nga: bytyqi 03 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Pllug. Vllaq. Frez
Mbjellse misrit me ajer
Kos. Rrutlluse. Tubuse
Pres. Sillazh. etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim