banes me qera

Jepet me qera nga: Ali 25 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: afer rrethit dhe AL trade
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Drenas
me qera leshohet kati i dyte i shtepise i cili ka hyrje te veqant eshte e mobiluar ,qmimi sipas marrveshtjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim