LINA Ipet Objekti me qera 1900m2 në magjistrale

Jepet me qera nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipet me qera Objekti i cili ka 1900 m2 hapësirë për biznes.
Lokali është i paisur me super infrastruktur,extra ndriqim si dhe kamera te sigurisë,po ashtu ka parking te mjaftushëm.
Lokali është i pershtatshem për:Mobileri,Teknik te bardh,Sallon për tepiha dhe perde dhe biznese të tjera.
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim