Leshoj me qera lokalin 15 m katror 140 euro

Jepet me qera nga: Lokal 02 Dhj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj me qera lokalin 15 m katror asht i pershtatshem per mobishop, frishop, bizhyteri, kozmetik, pik shitje operatore etj. Lokali gjindet ne rr. Vllazrit Gervalla perball marketit Mentori
Qmimi 140 euro
Per ma shum informata kontakto ne:
044 638 595
049 312 399
vib. +377 44 638 595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim