Leshoj me qera lokalin 15 m katror 180 euro

Jepet me qera nga: Lokal 21 Gsh 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshoj me qera nji lokal te vogel 15 m katror asht i pershtatshem per mobishop, frishop, bizhyteri, kozmetik, pik shitje operatore etj. Lokali gjindet ne rr. Vllazrit Gervalla perball marketit Mentori, deri tash ka qen mobisbop.
Qmimi 180 euro
Per ma shum informata kontakto ne:
044 638 595
049 312 399
vib. +377 44 638 595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim