LINA-Ipet Objekti me Qera në Rr.Vëllëzrit Gërvalla

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Vëllëzrit Gërvalla
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Ipet me qera Objekti cili ka 300m2 hapësirë për biznes.
Objekti ka hymje të veqant,po ashtu ka hapsirë të mjaftueshëm ,parkin dhe dy wc..
Preferohet kryesisht për kohë të gjatë.
Adressa;Rr.Vëllëzrit Gërvalla
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,Ahmet Kaqiku" afër Rest.Orchide
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim