JAPIM DHOMA BANESA DHE SHTEPIJA ME QERA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Professional 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
JAPIM SHTEPIJA EDHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ, TE MOBILUARA DHE PA MOBILU, NE QENDER DHE PERIFERI, ME QMIME NGA 150 EURO DERI NE 350 EURO, NA KONTAKTONI

ME RESPEKT
N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim