Vali Ipet me Qera kasonjerka Rr.Emin DurakNr.B008

Jepet me qera nga: Agjensioni i Patundeshmeris Vali Dje 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ruga Emin Durak
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Ferizaj
Vali Ipet me Qera kasonjerka Rr.Emin Durak Nr.B008/2015

Kasonjerka esht e mobiluar me te gjitha kushtet per banim
Ka 45m2 dhe gjindet 10metra nga Gjithqka 1€ LIRIDONI
Esht kati i 3

Kazonjerka ipet me të gjitha kushtet: rrym,uj,berllog,etj...

Qiraja 200ero

Iautorizuar per dhanjen e kesaj kazonjerke

Agjensioni i Patundeshmeris Vali

www.vali-ferizaj.weebly.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim