Banese "dhoma" me qira 4.5 euro / nata

Jepet me qera nga: Gani 10 Maj 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Ferizaj
Japim dhoma me qera te rregulluara sikurse ne MOTEL, Lokacioni Maxhistralja ferizaj-kaqanik kilometri i 8 perkatesisht perballe restorant Park-ut. ka Autobus cdo ore 0.50 bileta si per Fr. ashtu edhe per Kq. Dhomat jane te kompletuara me kuzhine, banjo, shtreter, dollap per rroba, TV , Wireless, frigorifer si dhe nje tavoline. Qmimi 4.5 euro nata. Tel. per kontakt 044 121 310 si dhe viber +37744121310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim