BURIM JEP ME QIRA SHPIJEN Rr MIC SOKOLI

Jepet me qera nga: burim 14 Gsh 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
IPE ME QIRA shpije me aborri 2.60 Ari Oborr
Rr.Vllezrit Gervalla/Mic Sokoli Afer Marketit
Mentori Shtepia esht 3kat
Kati 1/ sallon Kuzhin Dhom Gjumi Banjo Dhom Gjumi Tarac Banjo Dhe nje Mini Bodrum
kati 2/ Dhom Gjumi tarac Banjo Dhom Gjumi Balkon Dhom Gjumi Banjo ne Dhom
Kati 3/ Ehapur nje mini tarac
Exstra si kamin Perfekte me Rrym plini Apo Dru Qe Ngroh Ter Shtepin
3 banjo
3 Tarasa
Vende Te Posaqme per vetura Parking
Uj Reserv 1000Litra
Bunar Ujsjells 24 Or
Si dhe Rrym Inventor 24 Or

per më shum info lajmrohuni në kta nr
044139517 kosov/viber
+41767065557 Zvicerr/viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim