Shtepi ne Ferizaj

Jepet me qera nga: Murat 17 Sht 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Jepet shtepia me qera me te gjitha paisjet duke filluar nga Tv,larese rrobash,thithese elektrike etj Shtepia ka hymje te veqant ika te gjitha Privat nuk ka asgja te perbashket.Shtepia gjendet shum afer qytetit para se mu nda rruga Nerodime Pleshin perball Restaurantit Romantika Sokaku 10metra fellsi dhe eshte shum ambient i qet sepse eshte sokak i mbyllur.Shtepia ipet vetem per Familjar. kontakt tel ose viber +377 44 363 701
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim