leshoi kat shtepije me qera

Jepet me qera nga: xxxxx 14 Dhj 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rruga e gjilanit
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Leshoi katin e shtepis me qera 85 m2 me hyrje te veqante ,ne rrugen e gjilanit afer stacionit te autobusve.
Shtepia ka dhome fjetje, sallon me kuzhine te perbashket, banjo ,koridore ,terase,si dhe ka garazhe per veture.shtepia eshte e mobiluar ne tersi. Qmimi 150 eoro ne muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim