IPEN SHTEPIA ME QERA RRUG GJILANIT NE FERIZAJ

Jepet me qera nga: Professional 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
IPET SHTEPIJA ME QERA E CILA GJENDET NE RRUGE TE GJILANIT AFRER KISHES KATOLIKE, NE FERIZAJ,SHTEPIJA ESHTE KATER KATESHE ME QERA IPEN KATI DYTE DHE I TRETE, I CILI KA HYRJE E VEQANT, NDERTIMIN E BRENDESHEM KATI E KA SI VIOJONE:
1. KA NJE SALLON ME KUZHIN, NJE DHOME GJUMI, NJE TERAS,SHTEPIJA ESHTE KOMPLET E MOBILUAR,

BANESA IPET VETEM PER AFAT TE GJATE QENDRIMI MBI 6 MUAJ

QMIMI ESHTE 250 EURO,(NE QMIM HYNE EDHE SHPENZIMET RRYMA, UJI DHE MBETURINAT)

SHTEPIJA KA OBORR TE VETIN PER PARKIM.

N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim