IPET ME QIRA DEPO FUSHE KOSOV MRAPA MUREBESTIT

Jepet me qera nga: FATOS 03 Nën 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: FUSHE KOSOVE MBRAPA MUREBESTIT
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Depo
IPET ME QIRA OBJEKTI I PERSHTATSHEM PER DEPO DHE ZYRE
OBJEKTI ESHTE 2 KAT ME 120M2 KATI PARE DHE 120 KATI I 2 DHE GJINDET NE FUSHE KOSOVE MBRAPA MUREBESTIT 700METRA LARG RUGES KRYESORE KA HAPSIRE OBOR PER PARKINGUN E VETURAVE APO VENDOSJEN E MALLRAVE
KA EDHE NJE SHTEPI KU PERSONI MUND TE KUJDESET SI ROJE DITEN DHE NATEN


044678876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim